Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Will czy Jem?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna -> Paranormal Romance / D / Dary Anioła & Diabelskie Maszyny / Diabelskie Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Will czy Jem?
Will
62%
 62%  [ 77 ]
Jem
37%
 37%  [ 47 ]
Wszystkich Głosów : 124

Autor Wiadomość
Oxy
Książniczka



Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 588
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:41, 04 Gru 2010    Temat postu: Will czy Jem?

Który z chłopaków Was bardziej zauroczył? Którego można mianować tytułem jednego z ulubionych bohaterów? Ja sama nie zagłosuję, bo nie skończyłam jeszcze czytać, ale chyba już wiem kogo wybiorę ;>

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tear
Szalona pisarka



Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 287
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Stąd :)

PostWysłany: Sob 15:14, 04 Gru 2010    Temat postu:

Zagłosowałam na Willa, ale to raczej niełatwy wybór Smile Jem jest spoko, naprawdę miły gostek, ale na miejscu Tessy utożsamiałabym go raczej z przyjacielem niż z chłopakiem (Jak Simon i Clary). Natomiast Will to w końcu Will- niby podobny do Jace'a z tymi swoimi tekstami, ale jednocześnie inny- taki mimo wszystko bardziej tajemniczy... I za każdym razem jak wydawało mi się, że zaczynam się o nim czegoś dowiadywać, to nagle robił coś zupełnie niespodziewanego i - puf!- znowu jeden wielki sekret. Może właśnie to mi się tak w nim spodobało Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aniusiaczek92
Szalona pisarka



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 316
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:04, 04 Gru 2010    Temat postu:

Trudny wybór, ale zagłosowałam na Will'a. Bohaterzy różną się od siebie dość znacząco, a wybrałam Will'a chyba dlatego, że przypomina mi (utożsamiam go:D) Jace <3, z kolei Jem przywołuje wspomnienia o Simonie, którego przez pierwsze 2 części nie mogłam strawić, co prawda w 3 go polubiłam, ale jednak Jace jest jedyny w swoim rodzaju, a Will choć odrobinkę mi go przypomina Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tirindeth
Błądząca w książkowiu



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 4056
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: UĆ

PostWysłany: Sob 18:13, 04 Gru 2010    Temat postu:

Stanowczo Will. James jest super, naprawde, ale William ma to coś. choć irytował mnie nie raz, ale rzeczywiście jest jak drugi Jace, a ja Jace'a kocham xD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Witan
Szalona pisarka



Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 296
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 18:46, 04 Gru 2010    Temat postu:

fakt, Will jest ekstra i w ogóle, ale jednak tym razem jestem za tym cichszym charakterem - chociaż Jace'a kocham całym sercem, to Will jest jego marną podróbką. Jestem za Jem'em! ;D

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaniejka
Angel of books



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 1775
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob 19:39, 04 Gru 2010    Temat postu:

Team Jem <3 !

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ven_detta
Wyjadacz kartek



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4737
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 20:43, 04 Gru 2010    Temat postu:

o niee, ja nie wiem xD jakbym zagłosowała na Willa, to by mi się Jema zrobiło szkoda, a jakbym zagłosowała na Jema, to bym żałowała, że nie wybrałam Willa Very Happy po "Mechanicznym Aniele" jeszcze nie jestem w stanie zdecydować, bo jak tak sobie myśle, to by było, że jestem 3/5 za Willem i 2/5 za Jemem ale nie wiem RazzRazz

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ven_detta dnia Sob 20:47, 04 Gru 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
booki
Angel of books



Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 1920
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: z wyobraźni...

PostWysłany: Sob 20:48, 04 Gru 2010    Temat postu:

Zagłosowałam na Willa choć był wkurzający, irytujący, nieczuly... Dlaczego? Popatrzyłam na to tak : Tessa kochała ich obu, lecz Jema jak brata, a w Willu była zakochana. I jak bym to na siebie chciała przełożyć to nie zakochałabym się w Jemie tak jak i Tessa. Dlaczego? Bo Will byłby najgorszym bratem na świecie Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lenalee
Pożeraczka książek



Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 9553
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Baker Street 221B

PostWysłany: Sob 20:59, 04 Gru 2010    Temat postu:

booki napisał:
Zagłosowałam na Willa choć był wkurzający, irytujący, nieczuly... Dlaczego? Popatrzyłam na to tak : Tessa kochała ich obu, lecz Jema jak brata, a w Willu była zakochana. I jak bym to na siebie chciała przełożyć to nie zakochałabym się w Jemie tak jak i Tessa. Dlaczego? Bo Will byłby najgorszym bratem na świecie Very Happy


Zajebiście dzięki, że o tym napisałaś. Confused Bo ja oczywiście chciałam wiedzieć, kto się w kim zakocha. Confused
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to trochę istotny spoiler. Nienawidzę dowiadywać się takich rzeczy przed przeczytaniem książki. Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
sujeczka
Adminka



Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 25915
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 27 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:03, 04 Gru 2010    Temat postu:

Lenalee napisał:
booki napisał:
Zagłosowałam na Willa choć był wkurzający, irytujący, nieczuly... Dlaczego? Popatrzyłam na to tak : Tessa kochała ich obu, lecz Jema jak brata, a w Willu była zakochana. I jak bym to na siebie chciała przełożyć to nie zakochałabym się w Jemie tak jak i Tessa. Dlaczego? Bo Will byłby najgorszym bratem na świecie Very Happy


Zajebiście dzięki, że o tym napisałaś. Confused Bo ja oczywiście chciałam wiedzieć, kto się w kim zakocha. Confused
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to trochę istotny spoiler. Nienawidzę dowiadywać się takich rzeczy przed przeczytaniem książki. Confused


W sumie to spoiler, ale z drugiej strony w tym temacie chyba trudno spoilerów uniknąć i należy się ich spodziewać...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lenalee
Pożeraczka książek



Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 9553
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Baker Street 221B

PostWysłany: Sob 21:05, 04 Gru 2010    Temat postu:

sujeczka napisał:
Lenalee napisał:
booki napisał:
Zagłosowałam na Willa choć był wkurzający, irytujący, nieczuly... Dlaczego? Popatrzyłam na to tak : Tessa kochała ich obu, lecz Jema jak brata, a w Willu była zakochana. I jak bym to na siebie chciała przełożyć to nie zakochałabym się w Jemie tak jak i Tessa. Dlaczego? Bo Will byłby najgorszym bratem na świecie Very Happy


Zajebiście dzięki, że o tym napisałaś. Confused Bo ja oczywiście chciałam wiedzieć, kto się w kim zakocha. Confused
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to trochę istotny spoiler. Nienawidzę dowiadywać się takich rzeczy przed przeczytaniem książki. Confused


W sumie to spoiler, ale z drugiej strony w tym temacie chyba trudno spoilerów uniknąć i należy się ich spodziewać...


No niby tak, ale spoilery w końcu są po to, żeby je zaznaczać. Przecież to nie wymaga zbyt dużo roboty, kilka sekund i nikt nie zepsuje sobie czytania jakiejś książki.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
madziula
Uwięziona w bibliotece



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 7632
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Sob 21:24, 04 Gru 2010    Temat postu:

ale też kto sie nie spodziewał, ze główna bohaterka zakocha się w głównym bohaterze i bdzie ten trzeci. No nie przesadzajmy tez w druga strone, skoro to temat kto kogo bardziej lubi, to raczej wiadomo ze przeczytał ksiazke i ma jakies pojecie co się tam działo...
ja jestem team Jema <3 bo on był taki kochany i rozumiał Tesse, a Will był arogancki, ale nie miał w sobie tego czaru co np. Jace w Darach Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Witan
Szalona pisarka



Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 296
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 21:46, 04 Gru 2010    Temat postu:

madziula napisał:
ja jestem team Jema <3 bo on był taki kochany i rozumiał Tesse, a Will był arogancki, ale nie miał w sobie tego czaru co np. Jace w Darach Very Happy


jestem z tobą w 100% Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Oxy
Książniczka



Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 588
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 10:02, 05 Gru 2010    Temat postu:

Ja po przeczytaniu również stwierdzam, że jestem TEAM JEM <3 Will był dla mnie taką tandetną podróbką Jacea ;/ A ja kocham Jace'a za jego oryginalność. Poza tym, Willa lubię, ale tylko w duecie z Jamsem! Jem jest taki dobry, kochany, a przy tym też nie brakuje mu poczucia humoru, choć oczywiście u niego nie rzuca się to tak w oczy jak u Willa.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tirindeth
Błądząca w książkowiu



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 4056
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: UĆ

PostWysłany: Nie 10:10, 05 Gru 2010    Temat postu:

Lenalee napisał:
sujeczka napisał:
Lenalee napisał:
booki napisał:
Zagłosowałam na Willa choć był wkurzający, irytujący, nieczuly... Dlaczego? Popatrzyłam na to tak : Tessa kochała ich obu, lecz Jema jak brata, a w Willu była zakochana. I jak bym to na siebie chciała przełożyć to nie zakochałabym się w Jemie tak jak i Tessa. Dlaczego? Bo Will byłby najgorszym bratem na świecie Very Happy


Zajebiście dzięki, że o tym napisałaś. Confused Bo ja oczywiście chciałam wiedzieć, kto się w kim zakocha. Confused
Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie jest to trochę istotny spoiler. Nienawidzę dowiadywać się takich rzeczy przed przeczytaniem książki. Confused


W sumie to spoiler, ale z drugiej strony w tym temacie chyba trudno spoilerów uniknąć i należy się ich spodziewać...


No niby tak, ale spoilery w końcu są po to, żeby je zaznaczać. Przecież to nie wymaga zbyt dużo roboty, kilka sekund i nikt nie zepsuje sobie czytania jakiejś książki.


Nie widzę powodu, żeby robić z tego jakiś problem. Ta ankieta jest dla ludzi, którzy już Mechanicznego przeczytali, a kto przeczytał to wie, że Tessa kocha Williama. Więc o co kaman? Tu się spoilerów nie uniknie, jak powiedziała Suu, a czasem nawet nie wiadomo, co jest spoilerem a co faktem, który każdy zna Wink Noł stres, drogie Panie xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Violet
Ciekawski umysł



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 1411
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 10:28, 05 Gru 2010    Temat postu:

Jem.
Willa nie trawie ;-/
Irytujący, i nudny :-/


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Milagrossa
Grafik



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 2441
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Helsingborg

PostWysłany: Pon 12:50, 06 Gru 2010    Temat postu:

Zdecydowanie jestem Team Jem! Very Happy
Dlaczego?
Po pierwsze, Will jest dla mnie taką tandetną podróbką Jace (Jace jest tylko jeden, jedyny, koniec, kropka, amen!), a ja nie cierpię kiedy mi serwują dwa razy to samo, dlatego to już na starcie mnie odrzuciło od Willa.
Po drugie, uwielbiam w Jemie tą jego 'delikatność' (wynikającą z pewnego faktu), oraz podejście do innych osób, a także ich zrozumienie Very Happy Poczucia humoru też mu nie brakuje Very Happy Może nie jest ono tak bardzo wybujałe jak u Willa, ale uwielbiam jak sobie wzajemnie dogadują Very Happy
Po trzecie, strasznie mi się podoba ten skrót jego imienia: Jem Very Happy. Tak strasznie milusio brzmi.
No i po czwarte... uwielbiam facetów grających na skrzypcach xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Christie
Mól książkowy



Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 246
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 14:23, 06 Gru 2010    Temat postu:

Oxy napisał:
Poza tym, Willa lubię, ale tylko w duecie z Jamsem! Jem jest taki dobry, kochany, a przy tym też nie brakuje mu poczucia humoru, choć oczywiście u niego nie rzuca się to tak w oczy jak u Willa.


Nie zagłosuję, bo obu lubię równocześnie Very Happy Jace był dla mnie fenomenem, za to Will... (spoiler z Miasta Szkła) jako jego przodek, wydaje mi się oczywiste, ze będzie się tak samo zachowywał, więc trudno go nazwać podróbką.

James jest niezwykły przez to, co go spotkało. I przez fakt, jak chroni tyłek Willowi. A Williama uwielbiam w towarzystwie Jema, bo wtedy "zrzuca" tą swoją maskę i jest taki troskliwy ;] Tym razem nie jestem za aroganckim dupkiem ^^


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Christie dnia Pon 14:24, 06 Gru 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Milagrossa
Grafik



Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 2441
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Helsingborg

PostWysłany: Pon 14:53, 06 Gru 2010    Temat postu:

Christie napisał:
Jace był dla mnie fenomenem, za to Will... (spoiler z Miasta Szkła) jako jego przodek, wydaje mi się oczywiste, ze będzie się tak samo zachowywał, więc trudno go nazwać podróbką.


A dla mnie wcale nie jest oczywisty fakt, że skoro czyjś przodek się tak zachowuje, to jego potomkowie są identyczni. To by było zbyt nudne i przewidywalne. Razz Dlatego trochę mnie razi to co zrobiła autorka.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tirindeth
Błądząca w książkowiu



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 4056
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: UĆ

PostWysłany: Pon 18:04, 06 Gru 2010    Temat postu:

Milagrossa napisał:
Christie napisał:
Jace był dla mnie fenomenem, za to Will... (spoiler z Miasta Szkła) jako jego przodek, wydaje mi się oczywiste, ze będzie się tak samo zachowywał, więc trudno go nazwać podróbką.


A dla mnie wcale nie jest oczywisty fakt, że skoro czyjś przodek się tak zachowuje, to jego potomkowie są identyczni. To by było zbyt nudne i przewidywalne. Razz Dlatego trochę mnie razi to co zrobiła autorka.


Często tak jest, że przejmujemy pewne cechy od przodków, chociaż może nawet o tym nie wiemy. To udowodnione nawet naukowo. Inna rzecz, że Will jako dupek jest gorszy od Jace'a. Bo Jace jednak miał uczucia i było to u niego widać, u Willa wszystko jest ukryte, on nie umie okazywać tego, co czuje. Jem jest jego bratem, to inna rzecz, podobnie jak Alec był bratem Jace'a. Dużo mamy podobieństw, niestety, ale myślę, że to służy czemuś więcej, bo przecież Clare doskonale widzi, kiedy tworzy postacie, że są podobne, nie sądzę żeby tego nie zauważyła, skoro KAŻDY to widzi Wink, ale dowiemy się o tym pewnie później. Jak dla mnie Will nie jest przynajmniej mdły, Jem jest fajny, ale stanowczo za grzeczny, z wybuchowym charakterem Willa przynajmniej nie można się nudzić. Dlatego podtrzymuję swój głos za jego osobą Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Tirindeth dnia Pon 18:06, 06 Gru 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ven_detta
Wyjadacz kartek



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4737
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 11 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18:27, 06 Gru 2010    Temat postu:

Milagrossa napisał:
Christie napisał:
Jace był dla mnie fenomenem, za to Will... (spoiler z Miasta Szkła) jako jego przodek, wydaje mi się oczywiste, ze będzie się tak samo zachowywał, więc trudno go nazwać podróbką.


A dla mnie wcale nie jest oczywisty fakt, że skoro czyjś przodek się tak zachowuje, to jego potomkowie są identyczni. To by było zbyt nudne i przewidywalne. Razz Dlatego trochę mnie razi to co zrobiła autorka.


Też mi się wydaje, że to wcale nie jest takie oczywiste, a nawet powiedziałabym, mało prawdopodobne.
A co do podobieństwa między Willem i Jacem mówi Cassie:
Cytat:
Jasne, że są między nimi celowe podobieństwa. W końcu są spokrewnieni i lubię myśleć, że wszyscy Herondale'owie mają podobne uszczypliwe poczucie humoru. Jednakże, jest także wiele różnic. Jace jest blisko ze swoją przybraną rodziną. Jest zdolny kochać Lightwoodów, akceptować ich miłość i okazywać przywiązanie. Will odpycha dosłownie wszystkich, poza Jemem. Nie jest w stanie zawiązać rodzinnych więzi i traktuje wszystkich równie chłodno. Właściwie jest okrutny, a Jace nie. Will stale kłamie o tym, co robi i ewidentnie ukrywa coś wielkiego. Jace "nigdy nie kłamie", nawiązując do Izzy, i niczego nie ukrywa. Jace tęskni za swoim martwym ojcem, Will zdecydowanie odmawia spotkania swoich jak najbardziej żywych rodziców. Kiedy Jace zakochuje się w Clary, pragnie tego, dopóki nie wtrącają się czynniki zewnętrzne. Cokolwiek Will czuje do Tessy, ewidentnie nie chce nawet zacząć tego pragnąć i specjalnie wszystko niszczy. Całe życie Willa jest samo-sabotażem, Jace'a nie jest. Will może być faktycznie szalony, a nie przypominam sobie nikogo mówiącego tak o Jasie.
Will zbudował swoje całe życie wokół faktu, że ma sekret. A całe życie Jace'a jest zbudowane wokół czegoś kompletnie przeciwnego. Kiedy główny rdzeń stanowiący o postaci jest inny, coś w stylu "obaj są sarkastyczni", jak dla mnie jest rzeczą ich łączącą, a nie sprawiającą, że są tacy sami. To znaczy, to jest jak mówienie, że Jem i Jace są tacy sami, bo obaj są bystrymi blondynami, którzy grają na instrumentach muzycznych : )


Hm... może mieć trochę racji, ale wydaje mi się, że i tak wszystkim rzuca się w oczy podobieństwo między tymi dwoma postaciami Razz

EDIT:
Ostatecznie zagłosowałam za Willem Razz Chyba mam słabość do Herondale'ów. No i wkurzało mnie, że nie widziałam wyników ankiety ;P


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez ven_detta dnia Pon 18:34, 06 Gru 2010, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Lena2511
Mól książkowy



Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 188
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/5

PostWysłany: Pon 20:46, 06 Gru 2010    Temat postu:

Will, mam słabość do tych zadziornych i 'złych' Very Happy <3

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
_AngelGabriel_
Szalona pisarka



Dołączył: 22 Sty 2010
Posty: 480
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:16, 08 Gru 2010    Temat postu:

zdecydowanie Jem, chociaż najlepsze fragmenty w książce, to właśnie rozmowy Willa z Jemem Smile

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PinkMiracle
Szalona pisarka



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 280
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 19:47, 11 Gru 2010    Temat postu:

Wiecie czego zabrakło mi w tej ankiecie? 'Obydwóch' Laughing . Ponieważ nie mogę się zdecydować, którego wolę bardziej. Will jest aroganckim prostakiem, który odpycha wszystkich dookoła. Nie lubi, kocha nikogo oprócz siebie, ale tu mamy jeden haczyk, bo kocha, oczywiście miłością braterską, Jem'a i tylko jego. Ale czuję do niego jakiś taki pociąg. Fascynuje mnie. Z jakiegoś powodu jest taki chłodny, ma tajemnice, a ja bym się chciała dowiedzieć jaką.
Jem, jest łagodnym, czułym facetem, na którego zawsze można liczyć. Pomoże jak tylko będzie mógł, mimo swojej choroby. Sprawia, że świat jest kolorowy. Jest zabawny, miły, uczuciowy.. normalnie ideał. I jak tu któregoś z nich wybrać? Są tacy różni, a jednak, i jeden i drugi sprawia, że chciałabym go mieć przy sobie całą wieczność.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
q1a1z1w2
Ciekawski umysł



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1303
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: stąd ; p

PostWysłany: Sob 20:03, 11 Gru 2010    Temat postu:

Na początku uwielbiałam Willa, tak bardzo mi Jace przypominał, ale Jace to Jace <3 a Will to Will < 3
Był tak wkurzający, że aż kochany xD
Ale zagłosowałam na Jema. Jest słodki i taki serio prawdziwy przyjaciel i w sumie na gejka mi pasuje nie wiem czemu, ale baardzo go lubie Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna -> Paranormal Romance / D / Dary Anioła & Diabelskie Maszyny / Diabelskie Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island