Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Wybór - Nicholas Sparks

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna -> Obyczajowe / Książki Nicholasa Sparksa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angie
Zatracona w świecie książek



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 3694
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: WrocLove <3

PostWysłany: Pią 20:17, 18 Cze 2010    Temat postu: Wybór - Nicholas Sparks


Travis Parker nie pragnął więcej, niż miał. Wystarczało mu spokojne życie, praca w zawodzie weterynarza, lojalni przyjaciele i wymarzony domek. Aby uniknąć komplikacji, nie angażował się w poważne związki z kobietami. Czy nowa sąsiadka - lekarka Gabby Holland, bynajmniej nie `famme fatale`, ale kobieta pragnąca spełnić się jako żona i matka, od kilku lat związana z jednym mężczyzną - coś odmieni w jego życiu? Gabby odrzuca próby nawiązania bliższej znajomości. Wydawałoby się, że pomiędzy tym dwojgiem nic nie może się wydarzyć, a jednak... Z dnia na dzień ich znajomość przekształca się w coś, co zakończy się albo wielkim szczęściem, albo równie wielkim dramatem.

Data wydania: rok 2008
Stron: 336

***
Książka jest świetna!
"Wybór" zawiera w sobie piękną historię o miłości. Czytamy o uczuciu, które nadaje sens ludzkiemu życiu. Sparks po raz kolejny pisze o miłości prawdziwej i wiecznej, i po raz kolejny książkę jego autorstwa czytałam z zapartym tchem, łzami w oczach i zaskoczeniem oraz ciekawością na początku książki.
Gorąco polecam! ^^


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kaarmel
Uwięziona w bibliotece



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 7767
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pią 21:29, 18 Cze 2010    Temat postu:

Sparks jest genialny.
cudownie ukazuje miłość.
choć w tak życiowych sytuacjach.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Estelle
Zaglądacz



Dołączył: 24 Sie 2011
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:55, 24 Sie 2011    Temat postu:

Nicholas Sparks to naprawdę świetny autor. Po raz kolejny ukazał historię miłości, która przezwyciężyła kłody rzucane przez los. Uwielbiam jego styl pisania i to, że po przeczytaniu danej książki moje wyobrażenie o miłości zmienia się diametralnie.
Czy Wam też przypadła do gustu postać Stephanie? Mnie, w każdym bądź razie, bardzo. Dziewczyna jest tak zabawna, wesoła i otwarta na ludzi, że złapałam się na tym, że czytając fragmenty w których się pojawia mimowolnie się uśmiecham. Czasami nawet nie mogłam się powstrzymać od śmiechu!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PoProstuEwelina
Mól książkowy



Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 105
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Pią 23:09, 20 Cze 2014    Temat postu:

To była moja pierwsza książka tego autora i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to był wybór idealny Smile
Od kiedy tylko przeczytałam tę książkę "zakochałam się" w twórczości Sparksa. Nie wiem jak on to robi, ale czytając jego książki czuję takie przyjemne uczucie / ciepło / w duszy. Pisze tak pięknie i ciekawie, że od jego książek nie można się oderwać i trzeba jak najszybciej dobrnąć do końca.
Niezmiernie polubiłam Gabby i Travisa. Aż czuło się tę ich miłość i dopasowanie czytając książkę. Bałam się pod koniec, że Gabby jednak odejdzie a Travis spełni jej prośbę, a tu takie zaskoczenie i bohater dokonał wyboru. Postanowił,że nie odłączy żony od aparatury i dzięki temu ona mogła do niego wrócić. Piękna książka i na pewno nie raz nie dwa do niej wrócę.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o książkach nie tylko dla nastolatek Strona Główna -> Obyczajowe / Książki Nicholasa Sparksa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island